Serwis sprzętu

Oferujemy wysoko wykwalifikowaną pomoc i asystę techniczną.

Zapewniamy szybką pomoc w przypadku, gdy zepsuł Ci się komputer lub laptop. Naprawiamy i wymieniamy podzespoły, rozwiązujemy problemy z systemami Windows. Zakres naszych prac obejmuje zarówno rozwiązywanie problemów z działaniem oprogramowania komputerowego, przez naprawy i modernizacje sprzętu komputerowego.

Działania naszego serwisu wyróżnia najwyższa dbałość o bezpieczeństwo sprzętu, jak i danych naszych klientów. Staramy się, aby nasze usługi trwały jak najkrócej, dbając również o staranność ich wykonania.

Oferujemy również bieżącą konserwację komputerów stacjonarnych polegającą na usuwaniu szkodliwych programów, czyszczenie rejestrów oraz naprawę, re-instalację i konfigurację systemu operacyjnego Windows.

 

Instalacja
już od 80 zł
  • Kompleksowa instalacja systemów operacyjnych z rodziny Windows wraz z kompletem sterowników, aktualizacji i podstawowym oprogramowaniem.
Wymiana
już od 50 zł
  • Wymiana: karty graficznej, pamięci, dysków, czytników CD/DVD, zasilacza, płyty głównej, procesor, obudowy itp
Czyszczenie
już od 50 zł
  • Czyszczenie wnętrza komputera wraz z układem chłodzenia i wymianą pasty termoprzewodzącej.
Naprawa
już od 80 zł
  • diagnostyka
  • wycena uszkodzonego podzespołu
  • naprawa/instalacja systemu

Podane ceny są cenami netto.

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i jest publikowany jedynie dla celów informacyjnych. Podane ceny są jedynie sugerowanymi cenami usług informatycznych. Cena transakcyjna może się istotnie różnić od podanej. Cena usługi jest uzależniona od zakresu i stopnia skomplikowania wykonania usługi. Właściwa wycena następuje po zapoznaniu się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi usługi przekazanymi przez Klienta. Ceny mogą być modyfikowane w drodze negocjacji.