Utrzymanie Infrastruktury IT

Zapewniamy bieżącą obsługę i utrzymanie infrastruktury IT.

Nasza oferta skierowana jest do firm i przedsiębiorstw, dla których utrzymanie działu informatycznego jest często zbyt kosztowne. Współpraca z nami w tym zakresie zawsze wiąże się z redukcją kosztów, unowocześnieniu oraz rozbudowie infrastruktury sprzętowej, sieciowej i systemowej. Utrzymujemy w ciągłej sprawności infrastruktrę IT, zapewniamy wsparcie dla pracowników, zarządzamy sieciami, serwerami, sprzętem IT i oprogramowaniem.

Zapewniamy: stworzenie informatycznej infrastruktury sprzętowej, bieżącą obsługę informatyczną, administrację sieciami, administrację serwerami, serwis IT i urządzeń peryferyjnych, ochronę i backup danych, doradztwo informatyczne, itp.

Outsourcing usług IT daje możliwość efektywniejszego i łatwiejszego zarządzania firmą. Obejmuje swym zakresem bardzo wiele działań. Wiąże się z bieżącą obsługą firmy w zakresie szeroko pojmowanej technologii informatycznej. Podejmowane czynności mają tu na celu zwiększenie efektywności pracy przedsiębiorstwa zlecającego opiekę informatyczną.

Korzystając z naszej oferty nabywają Państwo pewną, z góry ustaloną funkcjonalność - wybrany zakres usług na precyzyjnie ustalonym poziomie. Pozwala to skoncentrować się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa i umożliwia obniżenie stanu zatrudnienia oraz związanych z nim kosztów, czyli wydatków na rekrutację, utrzymanie stanowiska pracy, ubezpieczenie i inne świadczenia pracownicze.

 

Basic
od 100 zł miesięcznie
  • 1-5 stanowisk
  • komputerowych

Więcej

Standard
od 350 zł miesięcznie
  • 5-15 stanowisk komputerowych

Więcej

Professional
od 600 zł miesięcznie
  • 10-20 stanowisk komputerowych
  • 1 serwer

Więcej

Business
od 1 000 zł miesięcznie
  • powyżej 15 stanowisk komputerowych
  • powyżej 1 serwera

Więcej

Podane ceny są cenami netto.

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i jest publikowany jedynie dla celów informacyjnych. Podane ceny są jedynie sugerowanymi cenami usług informatycznych. Cena transakcyjna może się istotnie różnić od podanej. Cena usługi jest uzależniona od zakresu i stopnia skomplikowania wykonania usługi. Właściwa wycena następuje po zapoznaniu się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi usługi przekazanymi przez Klienta. Ceny mogą być modyfikowane w drodze negocjacji.