Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Podpisuj zdalnie autoryzowany partner

RKIT autoryzowany partner firmy Podpiosuje Zdlanie

RKIT od grudnia 2023 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Podpisuj Zdalnie. Jesteśmy dumnymi posiadaczami niezbędnych uprawnień do wydawania podpisów elektronicznych, a nasza aktywność w branży usług zaufania jest świadectwem naszego zaangażowania oraz profesjonalizmu. Jako partner Podpisuj Zdalnie posiadamy niezbędne uprawnienia do wydawania podpisów elektronicznych firmy Certum.

RKIT autoryzowany partner firmy Dell Technologies

Z radością i dumą pragniemy poinformować, że RKIT została autoryzowanym partnerem firmy Dell. Zaufanie tego koncernu, będącego liderem branży IT, świadczy o tym, że oferowane przez nas usługi są naprawdę wysokiej jakości. Współpraca z firmą Dell pozwoli na poszerzenie oraz wzbogacenie naszej oferty, co pozytywnie wpłynie na realizację potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Partnerstwo z tą korporacją umożliwi pracę na najlepszej klasy sprzęcie oraz dostarczy nowych rozwiązań, które z pewnością zadowolą naszych

Najlepsi 2021 - wśród Specjalistów Marketingu Internetowego

Miło nam poinformować, że kolejny rok z rządu otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2021 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zaufanie!!

Karta Nowosądeczanina

RKIT partnerem programu Karta Nowosądeczanina

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem programu Karta Nowosądeczanina

Sprawdź nasz profil

Certyfikowane szkolenie VMware vSphere

Certyfikowane szkolenie VMware: Troubleshooting vSphere[V7]

Szkolenie techniczne Xopero Technical Professional

Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu technicznym Xopero Technical Professional. Xopero jest jednym z największych producentów rozwiązań backupowych w Europie, dostarczającym profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych danych

Najlepsi 2020 - wśród Specjalistów Marketingu Internetowego

Miło nam poinformować, że kolejny raz z rządu otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zaufanie!!

WWW

Nasi Partnerzy - Labolatorium Danych

Rozpoczęcie współpracy z Laboratorium Danych - firmą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu danych nawet w najcięższych przypadkach.

WWW

Certyfikowane szkolenie Windows Server 2019 Administration

Certyfikowane szkolenie VMware: Windows Server 2019 Administration

Najlepsi 2019 - wśród Specjalistów Marketingu Internetowego

Miło nam poinformować, że kolejny raz z rządu otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2019 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zaufanie!!

WWW

Nasi partnerzy

Otrzymaliśmy status autoryzowanego partnera firmy Xopero - Polskiego producenta dostarczającego kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych, które można wdrożyć na dowolnej infrastrukturze IT.

WWW

Najlepsi 2018 - wśród Specjalistów Marketingu Internetowego

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2018 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zaufanie!!

WWW