Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Dostawa Sprzętu i Oprogramowania: Szybka i Pewna Usługa

Wybór sprzętu komputerowego i oprogramowania dla firmy jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na jej prawidłowe funkcjonowanie. Pracownicy korzystający z nowoczesnych urządzeń są w stanie pracować znacznie efektywniej, bez frustracji związanej z ciągłymi problemami technicznymi. Z drugiej strony ogromny wybór sprawia, że za sprzęt komputerowy łatwo jest przepłacić – zwłaszcza jeśli nie dysponuje się rozległą, stale aktualizowaną wiedzą.

W zakresie wyposażenia firmy w sprzęt komputerowy i oprogramowanie, warto zatem zaufać specjalistom.

Sprawdź, jaki sprzęt, oprogramowanie i dodatki możemy dostarczyć dla twojej firmy.

 • Komputery stacjonarne – Tradycyjne stacjonarne komputery sprawdzą się zwłaszcza do prac wymagających dużej pamięci operacyjnej czy wysokich parametrów karty graficznej i dźwiękowej. Skomponowanie sprzętu o wymaganych właściwościach jest w przypadku komputerów stacjonarnych znacznie prostsze i tańsze niż dla laptopów, w przypadku których konieczne jest sięganie po droższe, zminiaturyzowane odpowiedniki podzespołów.
 • Notebooki- Laptop jest idealnym rozwiązaniem dla pracownika działającego w terenie lub wykonującego swoje zadania w formie zdalnej. Z uwagi na kompaktowe rozmiary, notebook jest wygodny w obsłudze, dlatego może z powodzeniem zastąpić w firmie wiele komputerów stacjonarnych.
 • Tablety – Tablet świetnie sprawdza się jako urządzenie pomocnicze, gdy potrzebujemy dostępu do danych, przebywając poza firmą. Można go np. zabrać do klienta, aby usprawnić prezentację danych.
 • Monitory – Dobór odpowiedniego monitora ma ogromne znaczenie dla jakości pracy. Innego potrzebują graficy, innego osoby wykonujące bieżące prace biurowe, jeszcze innego tłumacze. Należy zwrócić uwagę na rozmiar, jakość matrycy, ochronę wzroku.
 • Serwery – Dane firmowe będą bezpieczne tylko na stabilnym, jakościowym serwerze. Warto zwrócić się o pomoc do profesjonalisty, ponieważ osoby spoza branży mogą mieć duży problem z doborem właściwego sprzętu i jego konfiguracją.
 • Drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne – Są niezbędne w bieżącej pracy każdego biura. W zależności od potrzeb można wybrać różne warianty, sprawdzające się w odmiennych warunkach. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim częstotliwość i jakość druku oraz skanów.
 • Akcesoria i podzespoły komputerowe – Nie zawsze jesteś w stanie stwierdzić, co zepsuło się w komputerze. Zostaw to nam! Skonsultujemy problem i pomożemy wybrać element najlepiej dopasowany do twoich potrzeb.
 • Elementy składowe sieci komputerowych – Bieganie z pamięciami przenośnymi lub wysyłanie plików mailem w ramach firmy jest bardzo uciążliwe i może mocno utrudniać pracę. Znacznie efektywniejszym rozwiązaniem jest stworzenie sieci komputerów ze wspólnymi zasobami, do której włączone są także inne urządzenia (np. drukarki). Chętnie pomożemy w wyborze elementów i w ich konfiguracji
 • Oprogramowanie – Nawet najlepszy komputer nie ma szans działać prawidłowo, jeśli nie będzie on wyposażony w odpowiednie oprogramowanie. W tym przypadku nie ma dróg na skróty: oprogramowanie musi być oryginalne i dopasowane do wersji systemu i możliwości sprzętu. Najlepiej też aby było stale aktualizowane.

Niezawodna Dostawa Sprzętu i Oprogramowania: Twoje Rozwiązanie dla Efektywnego Biznesu

Oferujemy szeroki zakres programów niezbędnych do funkcjonowania komputera. Możesz kupić u nas oprogramowanie systemowe w różnych wersjach, podstawowe i rozszerzone oprogramowanie biurowe (od tworzenia dokumentów tekstowych po dokonywanie rozliczeń finansowych), zaufane oprogramowanie antywirusowe, a także oprogramowanie specjalistyczne, dopasowane do profilu działalności firmy (np. graficzne, projektowe, audiowizualne).

Dlaczego My?

 • Doświadczenie: Jesteśmy na rynku od lat, zdobywając zaufanie wielu klientów dzięki naszemu profesjonalizmowi i wysokiej jakości usług.

 • Dostosowanie do Klienta: Rozumiemy, że każdy biznes jest wyjątkowy. Dlatego pracujemy z Tobą, aby dostarczyć produkty i rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

 • Konkurencyjne Ceny: Oferujemy konkurencyjne ceny, zapewniając równocześnie najwyższą jakość. Nasza oferta to opłacalne inwestycje w przyszłość Twojego biznesu.

Skontaktuj Się z Nami:

Jeśli potrzebujesz niezawodnej i szybkiej dostawy sprzętu oraz oprogramowania, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże dostosować naszą usługę do Twoich potrzeb. Zaufaj nam, a Twój sprzęt dotrze do Ciebie szybko, bezpiecznie i w pełni zgodnie z oczekiwaniami.

Dostawa sprzętu i oprogramowania

// Napisz do nas! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?