Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Trudno dziś wyobrazić sobie poważną firmę, która nie posiada witryny internetowej. Biznes przenosi się do świata wirtualnego i można zaryzykować stwierdzenie, że kogo nie ma w wyszukiwarce, ten nie istnieje. Strona WWW to już nie tylko dodatek i atut, ale niezbędne narzędzie pracy, marketingu i kontaktu z klientem.

 Wymagania stawiane witrynom internetowym przez konsumentów różnią się w zależności od branży, konkurencyjności czy specyfiki firmy – czasami wystarczy prosta wizytówka, w części przypadków będzie potrzebna rozbudowana, wielopoziomowa struktura. Kluczowe znaczenie ma również wpasowanie się w reguły ustalane przez algorytmy wyszukiwania i boty, które bez skrupułów prześwietlają strony internetowe od ich technicznego zaplecza, promując te wykonane solidnie, ale i punktując wszystkie niedociągnięcia.

Witryna WWW musi więc być skonstruowana rzetelnie i zarządzana w sposób systematyczny i przemyślany. W tej ogromnie ważnej kwestii warto więc zaufać specjalistom.

Nasza oferta w zakresie obsługi stron WWW obejmuje wykonanie witryny od podstawzaktualizowanie istniejącej już strony, a także cykliczną, stałą opiekę nad stroną. Sam decydujesz o zakresie prac i ostatecznym wyglądzie witryny. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Stworzenie nowej strony WWW

Jeśli właśnie otwierasz nową firmę, zmieniasz profil działalności lub dokonujesz modernizacji, strona internetowa jest jednym z niezbędnych narzędzi Twojej pracy. Decyzję o zaistnieniu w sieci powinieneś podjąć także w sytuacji, gdy nie planujesz większych zmian, ale po prostu nie masz jeszcze witryny. Budowę nowej strony WWW od zera rekomendujemy także w sytuacji, gdy posiadana przez Ciebie witryna jest niefunkcjonalna i na tyle źle zaprojektowana, że jej aktualizacja byłaby nieopłacalna.

Wiemy, że nie musisz się na tym znać, więc przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku. Podstawą do budowy witryny będzie wnikliwa analiza Twoich potrzeb, oczekiwań klientów oraz reguł rządzących algorytmami wyszukiwania pod kątem konkretnej branży. Wspólnie wybierzemy, który z oferowanych przez nas wariantów sprawdzi się u Ciebie najlepiej:

Light: Witryna typu wizytówka, maksymalnie 5 zakładek (np. O nas, Oferta, Galeria, Kontakt). Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku firm oferujących wąski zakres produktów lub usług.

Standard: Posiada więcej funkcjonalności, np. wielopozycyjne menu, slider, wyszukiwarkę, interaktywną mapę, możliwość zapisu do newslettera czy wysłania formularza. Obejmuje 5-10 zakładek. Zaspokoi ona potrzeby większości firm, także dużych, z szeroką ofertą.

Prosessional: Rozbudowana witryna posiadająca powyżej 10 zakładek i zaawansowane funkcjonalności, jak wykresy i statystyki, dokumenty do pobrania, wielopoziomowa wyszukiwarka, strefa logowania czy kilka wersji językowych.

Każda z tworzonych przez nas stron posiada wersję mobilną, przystosowaną do wyświetlania na smartfonach i tabletach, oraz CMS – system, który pozwoli Ci na samodzielne administrowanie prostszymi funkcjonalnościami.

Na każdym etapie tworzenia strony będziemy się z Tobą konsultować, ponieważ zależy nam, aby korzystanie z witryny było przyjemnością dla Ciebie oraz dla Twoich klientów.

Aktualizacje istniejących witryn i opieka nad stroną

Jeśli masz już stronę internetową, ale chciałbyś coś poprawić – również możesz zlecić te prace nam, nawet jeśli witrynę wykonała dla Ciebie inna firma.

Możemy zmodyfikować ilość i zawartość podstron, dodać zdjęcia i multimedia, stworzyć grafikę, jak również wykonać zaawansowane prace wymagające ingerencji w kod strony. Każdorazowo dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych – podpisujemy umowę z zakresu RODO, używamy bezpiecznych połączeń, zmiany wprowadzamy najpierw w środowisku testowym, tworzymy kopie zapasowe.

Oferujemy również stałą, abonamentową opiekę nad Twoją stroną WWW, w wybranym przez Ciebie zakresie.

// Napisz do nas! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?