Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Zapewniamy bieżącą obsługę i utrzymanie infrastruktury IT.

Nasza oferta skierowana jest do firm i przedsiębiorstw, dla których utrzymanie działu informatycznego jest często zbyt kosztowne. Współpraca z nami w tym zakresie zawsze wiąże się z redukcją kosztów, unowocześnieniu oraz rozbudowie infrastruktury sprzętowej, sieciowej i systemowej. Utrzymujemy w ciągłej sprawności infrastrukturę IT, zapewniamy wsparcie dla pracowników, zarządzamy sieciami, serwerami, sprzętem IT i oprogramowaniem.

Zapewniamy: stworzenie informatycznej infrastruktury sprzętowej, bieżącą obsługę informatyczną, administrację sieciami, administrację serwerami, serwis IT i urządzeń peryferyjnych, ochronę i backup danych, doradztwo informatyczne, itp.

Outsourcing usług IT 

daje możliwość efektywniejszego i łatwiejszego zarządzania firmą. Obejmuje swym zakresem bardzo wiele działań. Wiąże się z bieżącą obsługą firmy w zakresie szeroko pojmowanej technologii informatycznej. Podejmowane czynności mają tu na celu zwiększenie efektywności pracy przedsiębiorstwa zlecającego opiekę informatyczną.

Korzystając z naszej oferty nabywają Państwo pewną, z góry ustaloną funkcjonalność – wybrany zakres usług na precyzyjnie ustalonym poziomie. Pozwala to skoncentrować się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa i umożliwia obniżenie stanu zatrudnienia oraz związanych z nim kosztów, czyli wydatków na rekrutację, utrzymanie stanowiska pracy, ubezpieczenie i inne świadczenia pracownicze.

Utrzymanie infrastruktury IT

Bieżąca obsługa infrastruktury informatycznej jest niezbędna w każdym przedsiębiorstwie. Nie każda natomiast firma musi posiadać własny dział IT. Jeśli technologie informatyczne nie należą do głównych profili Twojej działalności ale zależy Ci na profesjonalnym i sprawnym wykonywaniu prac oraz szybkim reagowaniu na problemy, outsourcing IT jest właśnie dla Ciebie.

Oferowana przez nas usługa utrzymania infrastruktury IT to zewnętrzny dział informatyczny, pozostający w stałym kontakcie, współpracujący z Tobą na bieżąco, gotów przyjmować zgłoszenia, usuwać usterki, instalować sprzęt i oprogramowanie, dbać o bezpieczeństwo danych, służyć wsparciem pracownikom. Uwolnimy Cię od konieczności wydzielenia działu informatycznego w Twojej firmie. Otrzymujesz gwarancję stosowania najbardziej zaawansowanych rozwiązań i stałego unowocześniania infrastruktury  bez ponoszenia dodatkowych nakładów na wewnętrzny dział IT.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Stworzenie informatycznej infrastruktury sprzętowej

Doradzimy przy wyborze, podłączymy, uruchomimy i skonfigurujemy działanie wszystkich elementów składających się na zaplecze IT Twojej firmy. Zadbamy o serwery, komputery osobiste, routery i pozostały sprzęt niezbędny do funkcjonowania przedsiębiorstwa od strony informatycznej.

Bieżąca obsługa informatyczna

Zadbamy o to, by strona informatyczna Twojej firmy funkcjonowała bez zarzutu. Nasza oferta obejmuje zarówno systematyczne i cykliczne prace niezbędne do utrzymania infrastruktury IT (diagnostyka i planowane serwisowanie urządzeń, aktualizacje), jak i reagowanie na sytuacje nagłe (awarie, problemy użytkowników).

Administracja sieciami

Skonfigurujemy sieć informatyczną w Twojej firmie i zadbamy o jej bezawaryjne funkcjonowanie. Dopilnujemy, aby wybrane komputery i sprzęt pozostawały w stałym połączeniu. Zadbamy o bezpieczeństwo i szybkość przesyłu danych między nimi.

Administracja serwerami

Skonfigurujemy serwery pod specyfikę działalności Twojej firmy i będziemy stale monitorować ich funkcjonowanie. Zajmiemy się instalacją systemu operacyjnego i oprogramowania oraz konfiguracją poczty. Będziemy trzymać rękę na pulsie i zareagujemy na czas, gdy pojawi się aktualizacja oprogramowania lub wystąpi jakiś problem.

Serwis IT i urządzeń peryferyjnych

Jeśli nastąpi awaria komputera lub innego urządzenia (np. drukarki, klawiatury), zareagujemy w najkrótszym możliwym czasie. Możemy naprawić wadliwy sprzęt w siedzibie zleceniodawcy, w naszym serwisie, a w wielu przypadkach także zdalnie, bezzwłocznie po zgłoszeniu. Pomożemy w przejściu procesu reklamacji wadliwego sprzętu u producenta. Dopilnujemy, aby Twoi pracownicy mogli efektywnie korzystać ze sprawnych urządzeń.

Ochrona i backup danych

Zatroszczymy się o bezpieczeństwo danych Twojej firmy i pracowników. Zainstalujemy i będziemy na bieżąco aktualizować oprogramowanie antywirusowe i zapory uniemożliwiające kradzież danych wirtualnych. Abyś z kolei Ty nie utracił swoich danych, w ustalonym odstępie czasu będziemy wykonywać ich backup, czyli kopie stanu aktualnego na nośnikach zewnętrznych.

Doradztwo informatyczne

Służymy naszym doświadczeniem, wiedzą i poradą zawsze, gdy masz jakieś wątpliwości lub pytania dotyczące infrastruktury informatycznej Twojej firmy. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem nowego sprzętu, aktualizacją oprogramowania czy wyborem usługi z zakresu szeroko pojętego IT odpowiedniej dla Twojego przedsiębiorstwa, jesteśmy gotowi doradzić, rozwiać wątpliwości, podsunąć alternatywy.

Dajemy Ci możliwość wyboru spośród kilku planów obsługi informatycznej. Otrzymujesz jasną informację, jaki zakres usług zlecasz i na jakim poziomie, jak szybko możesz liczyć na interwencję i ile za to zapłacisz. Czytelnie i bez drobnego druczku. Możesz skoncentrować się na swojej działalności a obsługę IT zostawić specjalistom.

// Napisz do nas! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?