Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Rok wykonania:
2023
Producent:
Dahua
Klient:
Monitoring wizyjny

Monitoring wizyjny - Wykonanie monitoringu dla firmy Bikershop w nowej siedzibie.

Monitoring wizyjny IP to nie tylko sposób na zwiększenie bezpieczeństwa, ale także na poprawę efektywności biznesowej. Dzięki nowoczesnym systemom monitoringu można w łatwy sposób monitorować pracę pracowników oraz kontrolować stan magazynów czy produkcji. Systemy te pozwalają także na szybkie wykrywanie zagrożeń i reagowanie na nie w czasie rzeczywistym. Wykonanie profesjonalnego monitoring wizyjnego IP to zatem inwestycja w rozwój firmy oraz spokój i bezpieczeństwo dla pracowników. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść Ci monitoring wizyjny IP.

Firma Dahua to jeden z czołowych producentów i dostawców najnowszej generacji urządzeń wizyjnych takich jak kamery, rejestratory. Doskonale sprawdzają się m.in. w hotelach, wielkogabarytowych halach przemysłowych, obiektach sportowych i centrach handlowych. Nowoczesne kamery i rejestratory Dahua zwiększają bezpieczeństwo osób, znajdujących się w polu widzenia kamer a także stanowią rewelacyjne zabezpieczenie przed kradzieżami i wtargnięciem na teren obiektów osób niepowołanych