Dostawa sprzętu i oprogramowania

Dostawa sprzętu i oprogramowania

Wybór sprzętu komputerowego i oprogramowania dla firmy jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na jej prawidłowe funkcjonowanie. Pracownicy korzystający z nowoczesnych urządzeń są w stanie pracować znacznie efektywniej, bez frustracji związanej z ciągłymi problemami technicznymi. Z drugiej strony ogromny wybór sprawia, że za sprzęt komputerowy łatwo jest przepłacić – zwłaszcza jeśli nie dysponuje się rozległą, stale aktualizowaną wiedzą.

W zakresie wyposażenia firmy w sprzęt komputerowy i oprogramowanie, warto zatem zaufać specjalistom.

Sprawdź, jaki sprzęt, oprogramowanie i dodatki możemy dostarczyć dla twojej firmy.

Komputery stacjonarne

Tradycyjne stacjonarne komputery sprawdzą się zwłaszcza do prac wymagających dużej pamięci operacyjnej czy wysokich parametrów karty graficznej i dźwiękowej. Skomponowanie sprzętu o wymaganych właściwościach jest w przypadku komputerów stacjonarnych znacznie prostsze i tańsze niż dla laptopów, w przypadku których konieczne jest sięganie po droższe, zminiaturyzowane odpowiedniki podzespołów.

Notebooki

Laptop jest idealnym rozwiązaniem dla pracownika działającego w terenie lub wykonującego swoje zadania w formie zdalnej. Z uwagi na kompaktowe rozmiary, notebook jest wygodny w obsłudze, dlatego może z powodzeniem zastąpić w firmie wiele komputerów stacjonarnych.

Tablety

Tablet świetnie sprawdza się jako urządzenie pomocnicze, gdy potrzebujemy dostępu do danych, przebywając poza firmą. Można go np. zabrać do klienta, aby usprawnić prezentację danych.

Monitory

Dobór odpowiedniego monitora ma ogromne znaczenie dla jakości pracy. Innego potrzebują graficy, innego osoby wykonujące bieżące prace biurowe, jeszcze innego tłumacze. Należy zwrócić uwagę na rozmiar, jakość matrycy, ochronę wzroku.

Serwery

Dane firmowe będą bezpieczne tylko na stabilnym, jakościowym serwerze. Warto zwrócić się o pomoc do profesjonalisty, ponieważ osoby spoza branży mogą mieć duży problem z doborem właściwego sprzętu i jego konfiguracją.

Drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne

Są niezbędne w bieżącej pracy każdego biura. W zależności od potrzeb można wybrać różne warianty, sprawdzające się w odmiennych warunkach. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim częstotliwość i jakość druku oraz skanów.

Akcesoria i podzespoły komputerowe

Nie zawsze jesteś w stanie stwierdzić, co zepsuło się w komputerze. Zostaw to nam! Skonsultujemy problem i pomożemy wybrać element najlepiej dopasowany do twoich potrzeb.

Elementy składowe sieci komputerowych

Bieganie z pamięciami przenośnymi lub wysyłanie plików mailem w ramach firmy jest bardzo uciążliwe i może mocno utrudniać pracę. Znacznie efektywniejszym rozwiązaniem jest stworzenie sieci komputerów ze wspólnymi zasobami, do której włączone są także inne urządzenia (np. drukarki). Chętnie pomożemy w wyborze elementów i w ich konfiguracji.

Tusze i tonery

Zakup konkretnego tuszu lub tonera wynika przede wszystkim ze specyfikacji drukarki. Od użytkownika zależy jednak np. czy kupuje tusz oryginalny, regenerowany czy zamiennik, a także czy zaopatruje się również w tonery kolorowe (w przypadku wielu drukarek druk czarny nie będzie możliwy, jeśli zasobnik z tuszem kolorowym jest pusty). Oferujemy szeroki wybór tuszy i tonerów, zgodnie z wymogami klienta.

Oprogramowanie

Nawet najlepszy komputer nie ma szans działać prawidłowo, jeśli nie będzie on wyposażony w odpowiednie oprogramowanie. W tym przypadku nie ma dróg na skróty: oprogramowanie musi być oryginalne i dopasowane do wersji systemu i możliwości sprzętu. Najlepiej też aby było stale aktualizowane.

Oferujemy szeroki zakres programów niezbędnych do funkcjonowania komputera. Możesz kupić u nas oprogramowanie systemowe w różnych wersjach, podstawowe i rozszerzone oprogramowanie biurowe (od tworzenia dokumentów tekstowych po dokonywanie rozliczeń finansowych), zaufane oprogramowanie antywirusowe, a także oprogramowanie specjalistyczne, dopasowane do profilu działalności firmy (np. graficzne, projektowe, audiowizualne).

Pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązania do domu i dla firmy. Zachęcamy do kontaktu.

W celu poznania całej naszej oferty oraz cen produktów zapraszamy do kontaktu z nami.
Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Podane ceny są cenami netto.

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i jest publikowany jedynie dla celów informacyjnych. Podane ceny są jedynie sugerowanymi cenami usług informatycznych. Cena transakcyjna może się istotnie różnić od podanej. Cena usługi jest uzależniona od zakresu i stopnia skomplikowania wykonania usługi. Właściwa wycena następuje po zapoznaniu się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi usługi przekazanymi przez Klienta. Ceny mogą być modyfikowane w drodze negocjacji.