Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Strony internetowe
Google Analytics 4

Zakończenie Universal Analytics – Nowa Era Analizy Danych

Universal Analytics, znane i cenione narzędzie do analizy danych internetowych, dobiega końca, otwierając drogę dla nowej i bardziej zaawansowanej platformy – Google Analytics 4. To historyczne zakończenie oznacza początek nowej ery. Przedsiębiorstwa będą miały dostęp do jeszcze większej ilości cennych informacji na temat swoich użytkowników.

GA4 oferuje innowacyjne funkcje i możliwości, które sprawiają, że analiza danych staje się jeszcze bardziej precyzyjna i intuicyjna. Dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji, GA4 jest w stanie generować bardziej skoncentrowane i trafne raporty.

Nowa era Google Analytics 4 przynosi również zaawansowane rozwiązania w zakresie śledzenia wydarzeń. Umożliwia to dokładne monitorowanie działań użytkowników na stronie internetowej. Możesz zbierać dane o interakcjach, takich jak przewijanie strony, kliknięcia, odtwarzanie wideo i wiele więcej. To pozwala na lepsze zrozumienie zachowań użytkowników i optymalizację doświadczenia na stronie.

GA4 pozwala również na lepszą integrację z innymi narzędziami Google, takimi jak Google Ads czy Google BigQuery. Umożliwia to lepsze wykorzystanie danych do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej zoptymalizować swoje kampanie marketingowe i osiągnąć większy sukces.

Przejście na GA 4 to kluczowy krok dla każdej organizacji. Nowa platforma oferuje rozwiązania, które otwierają drzwi do precyzyjnej analizy i lepszego zrozumienia swojej audytorii.

Nie zwlekaj z migracją na Google Analytics 4 i wejdź na nowy poziom analizy danych. Nasi eksperci są gotowi, by Ci w tym pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij korzystać z możliwości, jakie niesie Google Analytics 4.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *