Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Strony internetowe
Google Page speed

Google Page Speed

Google Page Speed jest ważny podczas tworzenia stron internetowych z kilku powodów 👇🏼

🟢 Wpływa na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Google uważa szybkość ładowania strony za ważny czynnik wpływający na pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania. Dlatego też strony, które ładują się szybko, mają większą szansę na wysokie pozycje w wyszukiwarce.

🟢 Wpływa na doświadczenie użytkownika. Strony, które ładują się szybko, zapewniają użytkownikom lepsze doświadczenie i zwiększają prawdopodobieństwo, że użytkownicy pozostaną na stronie i będą korzystać z niej dłużej. Szybko ładowane strony są bardziej intuicyjne i łatwiejsze w obsłudze.

🟢 Wpływa na konwersje. Szybko ładujące się strony mają większą szansę na zwiększenie konwersji, ponieważ użytkownicy są bardziej skłonni do zakupów lub korzystania z usług na stronach, które szybko się ładują.

Google Page Speed jest niezwykle ważny podczas tworzenia strony internetowej. Szybkość ładowania się strony i wrażenia użytkownika to podstawa dla solidnie wykonanej strony internetowej.

Analiza Google Page Speed pozwala na wskazanie najważniejszych czynników, które wpływają na wydajność strony internetowej. Należą do nich między innymi: wielkość plików, liczbę zapytań HTTP, renderowanie CSS i JavaScript oraz wiele innych. Po przeprowadzeniu analizy, narzędzie dostarcza szczegółowych wyników, w tym wskazówek dotyczących optymalizacji strony internetowej.

Szybsze ładowanie stron internetowych przekłada się również na pozytywne doświadczenie użytkowników i zwiększenie współczynnika konwersji. Dlatego też, warto zwrócić uwagę na wydajność swojej strony internetowej i regularnie przeprowadzać analizy przy pomocy Google Page Speed.

Sprawdź działanie usługi

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami projektowania stron WWW

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *